Kołdry obciążeniowe

Kołdry obciążeniowe Senso-Rex

Kołdry obciążeniowe zostały opracowane w celu złagodzenia stresu i niepokoju. Podczas użytkowania kołdry te zapewniają uczucie przytulenia lub objęcia. Są one wykonane na zamówienie w zależności od wzrostu i masy ciała.

Oferują jednak znacznie więcej niż tylko przytulenie. Badania wykazały, że używanie kołdry obciążeniowej zwiększa poziom serotoniny i melatoniny, a także obniża poziom kortyzolu. Kołdry obciążeniowe przyczyniają się również do poprawy nastroju, pomagając osiągnąć spokojny sen przez całą noc.

Nasze kołdry są produkowane na zamówienie w Europie z bardzo miękkiej i oddychającej 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Hipoalergiczna bawełna z Hiszpanii posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Kołdry są pikowane w kwadratowe sekcje, które tworzą kieszenie wypełnione szklanymi mikrokulkami, zapewniającymi wymaganą wagę i równomierne rozłożenie ciężaru na całej długości i szerokości kołdry.

Szczegóły dotyczące jakości

Koce Gravity nie powinny być mylone z grubymi lub puchowymi kocami, ponieważ są one wykonane w specjalnej technologii głębokiego nacisku dotykowego, która równomiernie rozkłada nacisk na całe ciało.

Waga koca, która powinna wynosić około 10% masy ciała, zapewnia przyjemne i satysfakcjonujące poczucie dobrego samopoczucia podczas użytkowania w nocy. Efektem jest euforyczne uczucie całkowitego odprężenia ciała i układu nerwowego. Twoje ciało uwalnia serotoninę (hormon szczęścia) i melatoninę (hormon snu), dzięki czemu możesz spokojnie zasnąć lub spokojnie zrelaksować się na kanapie.

W naszej standardowej ofercie znajdziesz:

Koce obciążeniowe dla dzieci i dorosłych, szlafroki obciążeniowe, kołnierze, nakolanniki, maski na oczy, kamizelki.

Możesz dostosować:

  • Rozmiar
  • Wagę
  • Kolor
  • Quilting shape
  • Add embroidery
  • Create other weighted and sensory products with us.