Nasze produkty

    Home » Nasze produkty

Kołdry obciążeniowe

Kołdry obciążeniowe zostały opracowane w celu złagodzenia stresu i niepokoju. Podczas użytkowania kołdry te zapewniają uczucie przytulenia lub objęcia. Są one wykonane na zamówienie w zależności od wzrostu i masy ciała. Oferują jednak znacznie więcej niż tylko przytulenie. Badania wykazały, że używanie kołdry obciążeniowej zwiększa poziom serotoniny i melatoniny, a także obniża poziom kortyzolu.

Read more

Puchowy komfort

Elegancka kołdra puchowa to produkt polecany najbardziej wymagającym klientom. Wypełnienie to puch gęsi, który zapewnia wysoką izolację termiczną, przy równomiernym rozkładzie ciepła. Polski producent od lat gwarantuje najwyższej jakości dobór materiałów tak, aby największe zmarzluchy miały zagwarantowany komfort snu.

Read more

Gentle Care

Czy wiesz, że z wiekiem proces regeneracji organizmu ulega spowolnieniu, pogarsza się jakość snu, a zdolność do termoregulacji ulega osłabieniu? Chociaż czas nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem, istnieją sposoby na utrzymanie, a nawet poprawę komfortu Twojego życia – zwłaszcza wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz.

Read more

Poduszka na kolana

Poduszka na kolana to poduszka wypełniona szklanymi mikrokulkami, które wywierają głęboki nacisk na mięśnie i nerwy. Dzięki temu niektóre części ciała, takie jak nogi, mogą się zrelaksować. Poduszkę można stosować w dowolnym momencie, gdy pojawia się stres i wewnętrzny niepokój. Jest ona odpowiednia do czynności siedzących, ponieważ wystarczy ją po prostu umieścić na kolanach.

Read more

Kołnierz obciążeniowy

Kołnierz obciążeniowy jest wypełniony szklanymi mikrokulkami i działa tak samo jak kołdra obciążeniowa. Ciężar kołnierza tworzy subtelny nacisk, który zapewnia przyjemny relaks ciała w okolicach szyi i ramion. Stres i niepokój często kumulują się w ciągu dnia, prowadząc do przykurczów mięśni w okolicach barków i karku, zgarbionej sylwetki, bólów pleców. Powstałe napięcie przenosi się na głowę i może prowadzić do migren lub bólów głowy.

Read more

Śpiworek obciążeniowy

Śpiwór obciążeniowy Senso-Rex przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 do 14 lat. Idealnie nadaje się do spania lub odpoczynku. To także doskonałe rozwiązanie w terapii sensorycznej w ośrodkach terapeutycznych. Śpiwór polecany jest również w przedszkolach podczas drzemki.

Read more

Szlafrok obciążeniowy

Szlafrok wykonany jest z miękkiego weluru, który zapewnia uczucie przytulenia i przyjemnego ciepła. Stanowi doskonałe uzupełnienie kołdry obciążeniowej i podobnie jak ona ma właściwości lecznicze. Szlafrok posiada obciążenie zamocowane w kołnierzu, które można odpiąć i wyprać, a także używać osobno – np. w podróży.

Read more