Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w produtky dla ogrodu: Donice, Leżaki, akcesoria

Lato. Relax.
Odpoczynek na leżakach.
Kwiaty w donicach w ogrodzie.

Przejrzyj kolekcje
Leżak Holtaz Mini Czarny
Leżak Holtaz Mini Czerwony

Oferta produktów do ogrodu

Pozwala na stworzenie indywidualnej aranżacji przestrzeni, dzięki temu można będzie stworzyć miejsce, w którym przebywanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Poproś o ofertę cenową

Leżaki

To prostota, natura, ale jednocześnie ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej aranżacji. Oferta pozwala zarówno na zakup gotowych zestawów i wzorów, jak i stworzenie swojego indywidualnego wzoru materiału. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Leżaki dostępny w 3ch rodzajach.

Zapoznaj się z ofertą
Leżak Holtaz Premium Brązowy Jeleń
Leżak Holtaz Premium Zielony Jeleń

Donice

Donica "Natalia" Szarobiały
Donica "Sara mini glass" Szarobiały

Donice drewniane do ogrodu to połączenie naturalnego materiału z prostymi bryłami, dzięki temu nie ma się wrażenia zagracenia czy sztuczności. Produkty są odporne na warunki atmosferyczne, wspaniale sprawdzą się zarówno do kwiatów, krzewów, jak i do warzyw.

Zapoznaj się z ofertą

Jaki rodzaj współpracy najbardziej Tobie odpowiada:

  • DROPSHIPPING Przejrzyste warunki, szybka dostawa, minimum formalności, wsparcie na każdym etapie ralizacji zamówienia, dostęp do opisów i zdjęć.
  • HURT Atrakcyjne ceny, możliwość stworzenia własnych wzorów na tekstyliach, szybkie terminy realizacji, wsparcie posprzedażowe.

Dlaczego warto z nami pracować:

Najwyższa jakość produktów, która jest gwarantowana przez najlepszych specjalistów. Nieustannie inwestujemy w rozwój, na każdym etapie funkcjonowania naszej stolarni doskonalimy nasz zespół, ponieważ to właśnie ludzie, poprzez swoje zaangażowanie i dbałość o detale decydują o końcowym efekcie tworzonych przez nas mebli.

Nasz asortyment

Skontaktuj się z nami!