Puchowy komfort

PRODUKTY PUCHOWE

Kołdra puchowa to produkt polecany najbardziej wymagającym Klientom. Wypełnienie stanowi puch gęsi, który gwarantuje wysoką izolację termiczną, przy równomiernym rozłożeniu ciepła. Polski producent to gwarancja doboru najwyższej jakości materiałów, dzięki temu największy zmarzluch będzie miał zapewniony komfort snu. Ponadto już wiele lat temu uznawano, że ten rodzaj wypełnienia ma działanie lecznicze, stąd kołdra z gęsim puchem zalecana jest osobom, które mają problem z reumatyzmem, krążeniem. Decydując się na to rozwiązanie, otrzymują Państwo gwarancję, że każdy sen będzie pełen spokoju, przytulności i poczucia ciepła.

Wygodny puch gęsi to połączenie maksymalnej izolacji termicznej z niską wagą produktu. Ponad rok pracy nad projektem pozwolił nam na opracowanie tego produktu. Pudełka posiadają precyzyjny rozmiar. Pomaga utrzymać najlepszą temperaturę ciała podczas nocnego snu. Waga produktu dostosowana jest do jego rozmiaru, co pozwala na zdrową formę stymulacji snu. Naturalne wypełnienie to powrót do natury, a jednocześnie gwarancja zdrowego wypoczynku.

Najwyższej jakości puch gęsi, który wykorzystujemy do wypełnienia, posiada europejskie certyfikaty bezpieczeństwa (Oeko-Tex Standard 100). Kształt i sposób szycia produktu zapobiega zbijaniu się wypełnienia, co znacznie wydłuża jej żywotność. Każda kołdra przed wysłaniem jest testowana pod względem ilości i jakości wypełnienia. Wykorzystano materiały, które zapobiegają przedostaniu się wsypu na zewnątrz, dlatego kołdra jest bezpieczna również dla alergików. Kołdra może być używana przez cały rok, ponieważ zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność dzięki zastosowanym technologiom materiałów i naturalnego wypełnienia.

Idealna do codziennego użytku

Miękkie bawełniane poszycie kołdry zapewnia jej naturalną oddychalność, dzięki czemu kołdra pozostaje chłodna przez całą noc. Dzięki znakomitej izolacji termicznej i równomiernemu rozłożeniu się ciepła jest to produkt idealny na każdą porę roku. Zapewnia wystarczającą ilość ciepła w miesiącach zimowych, jednocześnie nie powodując przegrzania ciała latem.

Cechy

Starannie dobrana mieszanka 70% gęsiego puchu i 30% pierza daje kołdrę, która jest wyjątkowo miękka i ciepła. Pudełka bawełniane są wykonane przy użyciu naszej sprytnej wewnętrznej konstrukcji pudełek – dzięki czemu całe wypełnienie pozostaje dokładnie tam, gdzie powinno, a Ty nie będziesz się zmagać z żadnymi zimnymi punktami.

Kołdra puchowa